Forum  Strona Główna
Bangel czy Spuffy??
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Bangel czy Spuffy?
Bangel
40%
 40%  [ 2 ]
Spuffy
60%
 60%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Ania
Moderatorka


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro 20:43, 14 Mar 2007    Temat postu: Bangel czy Spuffy??

To pytanie pada chyba na każdym forum ale nie każdym chce się odnawiać swoje racje:D Dlatego zadam to pytanie jeszcze raz.
Bangel czy Spuffy?Która miłość była wdł was fajniejsza żeby nie powiedzieć lepsza??Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pyziaq
Przyszły Fan


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 12:10, 16 Mar 2007    Temat postu:

Hehe jak na razie to 100% dla Bangel zobaczymy co będzie dalej Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ania
Moderatorka


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 21:17, 16 Mar 2007    Temat postu:

Jak byłam przy 2-3 serii szalałam za Bangel.Mam pierścionek jaki Angel dał Buffy i jestem na kupnie krzyżyka.pomimo tego że teraz preferuję spuffy zawszze będę miała sentyment do bangel...Smile
wpadłam w taki nastrój że chyba zaraz jakiś avarcik Bangel zrobię lub tapetkę... Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pyziaq
Przyszły Fan


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 9:10, 17 Mar 2007    Temat postu:

Hehe ja też zamierzam sobie kłupić taki pierścionek i krzyżyk już od dłuższego czasu ale jak na razie niemam kieszonkowego bo zbieram na szkolną wycieczke do Krakowa Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ania
Moderatorka


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 13:14, 17 Mar 2007    Temat postu:

Do krakowa:) fajnie.Ja tu mieszkam:P Ja sprzedaję od czasu do czasu te pierścionki na allegro:P No ale koniec tego OT'a...powinnam pilnować zebyśmy nie schodziły z tematu a sama się wciągam.Jak będziesz chciała zakupić ten pierścionek to możesz mi dać znać a ja wystawiłabym go dla ciebie po takich kosztach jak ja go kupuję(nie będe zarabiać na fanach:P)Ale już dosyć zbaczania z tematu.Jak coś to pisz mi pr wiad...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
buffy15
Gość





PostWysłany: Wto 23:00, 20 Mar 2007    Temat postu:

Najbardziej lubie pare bangel nawiazując do tej ankiety ugory :)Poniewaz Angel troszczył sie o buffy Gdy potrzebowała pomocy zawsze ja ratował i co wazne bardzo ją kochał a ona jego.Bardzo fajna scenką była ta iz Angel wreczył buffy pierscionek ktory oznaczał przyjazn,miłośc ,wiernośc.Wspomne tez , ze on ja juz kochał przed spodkaniem z nią poniewaz opserwował ją jakiś czas.Mozna powiedziec miłość od pierwszego weirzenia. SmileSmileSmile
Powrót do góry
Pyziaq
Przyszły Fan


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro 8:37, 21 Mar 2007    Temat postu:

Dokładnie jestem za Very Happy Mi sie jeszcze podobał moment na lodogryfie kiedy Buffy pocałowała go jako wampira. To był chyba w jakimś sensie dowód że kocha go takim jaki jest i że niechodzi o wygląd tylko o to co do siebie czują. Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ania
Moderatorka


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro 16:11, 21 Mar 2007    Temat postu:

buffy15 napisał:
hey oldis fajnu forek moze sie do was dołącze

to nie jest na temat...są inne tematy w których można umieszczać takie spostrzeżenia...dlatego go przesunęłam do gawędkowa:)
Nawiązując do Bangel i Spuffy.Dziewczyny weźcie pod uwagę to że Angel pokochał buffy mając duszę,nie mając jej pragnął jej śmierci.Owszem jako Angel kochał ją ale jako Angelus nie.Spike zaś pokochał Buffy duszy nie mając jej i odzykał ją aby udowodnić Buffy że autentycznie ją kocha...W końcu Buffy też zaczęła zdawać z tego sobie sprawę.Bardzo podoba mi się odcinek kiedy do Sunnydale przyjeżdża Angel i Spike widzi jak Buffy się z nim czule wita.A potem ona dotyka Spike w taki znaczący sposób.No i oczywiście jak Buffy mówi Spike'owi że go kocha...i to co on odpowiada..."nie,nie kochasz.Ale dziękuje że to powiedziałaś."A potem Spike ginie...hmm...płakałam na tym momencie bardziej niż na tym kiedy Buffy zabijała Anioła...
Wiem że może trudno na to popatrzeć z perspektywy jak się tkwi w 3 sezonie bo kiedyś też tak strasznie szalałam dla Bangel.I może to też jest kwestia wieku.Bo jakoś Bangel mnie mało satysfakcjonuje teraz.
Wydaje mi się że związek Spuffy był głebszy.nie mówię że Bangel był płytki ale coś mi w tym związku brakuje...
Wiem że się rozpisałam ale to już chyba wszystkie argumenty:D


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pyziaq
Przyszły Fan


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro 18:33, 21 Mar 2007    Temat postu:

Z mojego punktu widzenia w związku Spuffy niebyło wielkiego dowodu na samą miłość jak na to że lubili uprawiać seks... Tego że Angel jako Angelus jej niekochał do końca nie wiemy, Angel a Angelus byli jak 2 zupełnie inne osoby tego samego wyglądu. Możliwe że Angelus kochał Buffy ale nie miał duszy nie byłoby mu przykro gdyby zgineła i być może po prostu niechciał sie przyznać że ją kocha bo to zepsułobym jego reputacje jako ponoć "wielkiego" wampira ale jak już mówiłam tego wiedzieć nie będziemy w odcinku "I Will Remember You" mamy dowód na to że Angel dobro Buffy wystawiał ponad wszystko inne nawe (według mnie) swoje bardzo gąrące uczucie do niej (kurde tak pisze i na myśl o tym odciku sie poryczała Smile) A właśnie miałam napisać że moim zdaniem "miłość" Spike do Buffy była bardziej pożądaniem niż szczerą miłością być może nawet nie kochał jej z "wnętrza" tylko z wyglądu (o czym świadczy ten Buffybot) ah narazie nic więcej nie przychodzi mi do głowy widocznie wykożystałam mój dzisiejszy zapas romantyzmu Hahaha Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ania
Moderatorka


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro 22:13, 21 Mar 2007    Temat postu:

Pyziaq napisał:
Możliwe że Angelus kochał Buffy ale nie miał duszy nie byłoby mu przykro gdyby zgineła i być może po prostu niechciał sie przyznać że ją kocha bo to zepsułobym jego reputacje jako ponoć "wielkiego" wampira ale jak już mówiłam tego wiedzieć nie będziemy

Rany.Czy ty oglądałaś 2 serie w całości?Przecież Angelus pragnął śmierci Buffy.Nienawidził jej za to że sprawiła że poczuł się jak człowiek.Nigdy nie kochał jej jako Angelus i ja takiej możliwości nie biore pod uwagę!!Dla mnie dowodem miłości Spuffy było odzyskanie duszy.Nawet nie można sobie wyobrazić czym była dusza dla wapira.Wampir z duszą pośród innych był jak trędowaty.Szczególnie że Spike obracał się w wampirzych kręgach i przez spotykania z Buffy mógł też sobie naliczyć wrogów.Nie twiedzę że Angel nie kochał Buffy bo kochał i wszyscy wiemy jak mocno:)
A co do tego że związek Spuffy opierał się na seksie to nie jest do końca prawda bo znowu nie było go tak dużo bo tylko z 4 razy a trzeba bylo widzieć jak ich relacje się rozwijają.To nie było tak że Spike powiedział do buffy "kocham cię" i poszli do łóżka tylko żeby doczsekać się tej sceny trzeba było baaardzo długo czekać...BuffyBota stworzył po to aby mieć ją blisko przy sobie a prawdziwa Buffy go wtedy do siebie nie dopuszczała...
I wydaje mi się że nie podważamy tego czy oni się kochali wszyscy wzajemnie czy nie tylko która para była lepsza.jak oglądniesz 5 i 6 sezon to zobaczysz reacje spuffy i znowu pogadamy bo może twoje poglądy się zmienią. Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pyziaq
Przyszły Fan


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 15:50, 22 Mar 2007    Temat postu:

ale nie wiemy czy Spike odzyskałby dusze dla Buffy gdy by nie miał w sobie chipa (co prawda niewiem czy to było przed czy po tym jak odzyskał dusze ale raczej przed...)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ania
Moderatorka


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 20:56, 22 Mar 2007    Temat postu:

owszem po tym jak mu chpia wstrzepili ale jednak dalej był "zły".chip mu nie dał uczuć ani nie kazał być dobrym tylko sprawiał że nie mógł skrzywdzić ludzikiej osoby a więc to nie przez chpia odzyskał duszę tylko przez miłość do Buffy...Very Happy
Ale pomimo tego Bangel też lubię i sądzę że była to miłość taka na jej wiek wtedy.Boraczej nie wyobrażam sobie Spike z tą 16-17-letnią Buffy,prawda?Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pyziaq
Przyszły Fan


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 21:12, 22 Mar 2007    Temat postu:

Z tym chipem miałam na myśli że był zmuszony do nich dołączyć bo i tak niemógł zabijać a oni dostarczali mu krew. Według mnie "chodził" z Buffy tak przy okazji i trudno mi powiedzieć czy to była miłość czy pożądanie. A co do Buffybota to mówisz ze go zrobił żeby "mieć ją blosko przy sobie" ale większość nawet fanów Spuffy stwierdziła że zbudował to jako swoją seks zabawke... ten Buffybot zresztą miał tylko wygląd Buffy bo tak naprawde to nie była ona i według mnie to nie chodziło o bliskość tylko o opsesje albo pożądanie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ania
Moderatorka


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 21:32, 22 Mar 2007    Temat postu:

to zaczynało się jak obsesja(i stąd ten buffybot) ale później naprawdę ją pokochał.On wcale nie musiał do nich dołączać bo krew mógł sobie sam skołować...ta obsesja zmieniła się w miłość...uwierz mi:) zreszta jak zobaczysz to sama to stwierdzisz:) i nie mowie ze bedziesz wolała Spuffy od Bangel ale zobaczysz że naprawdę to była MIŁOŚĆ Very Happy Very Happy ja ich po prostu uwielbiam.Mam nawet ich zdjęcie z portwelu...Szaleństwo:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pyziaq
Przyszły Fan


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 10:01, 23 Mar 2007    Temat postu:

hehe ja zrobiłam sobie kalendarz z fotkami Bangel Very Happy i też nosze fotki w portwelu Smile teraz to ja mam obsesje na punkcie Bangel Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy